SERVIS

 

Veškeré služby spojené s výpočetní technikou - instalace, údržba, správa, twwworba prezentací, školení, metodika... Ve spolupráci se zavedenou společností zajistíme komplexní vybudování či rekonstrukci počítačové sítě a to za velmi zajímavých podmínek, více informací....

 

HARDWARE

 

Prodej veškerého hardware výhradně však značkových výrobců za neznačkové ceny - počítače COMFOR (standardní modely či rekonfigurace modelů podle přání a to vše vyrobeno podle ISO 9000), BRAVE (sestavy na přání), počítače Hewlett-Packard (pouze na objednávku) notebooky Asus, CREATIVE, Canon, Hewlett Packard, LG, Lexmark, MAG, QDI, Seagate, Western Digital a další, více informací..

Nevíte si rady, jaký počítač koupit a přitom neprohloupit? Shrnuté informace potřebné k nákupu počítače Vám přináší Jakubův průvodce počítačem!

Sortiment doplňuje nabídka velmi kvalitních čistících prostředků AF a to nejen pro výpočetní, ale i pro kancelářskou, audio a video techniku. Staráte se o své auto? Tak proč se nestaráte také o svou techniku? Prodlužte životnost, snižte poruchovost a myslete na své zdraví!

 

SOFTWARE

 

  1. Plný (krabicový) software - prodej software od nejrůznějších výrobců.

  2. OEM software - s novým počítačem je možné také zakoupit celou řadu tzv. OEM verzí za velmi výhodnýcb podmínek (Microsoft - Windows, Works, Office, Lotus SmartSuite, hry, antiviry, účetnictví, slovníky, nyní zdarma 602Pro PC Suite 2000a od Software602), více informací...

  3. Vlastní software - počítačový program ŠKOLÁK, který je zaměřen na evidenci středních a vyšších škol včetně jejich oborů v celé ČR. Pod záštitou MPSV ČR jej využívají všechny úřady práce. Od roku 1999 je k dispozici komerční verze (modifikace Standard) pro širokou veřejnost, zejména pak pro všechny typy škol, pedagogicko-psychologické porady apod. Prohlédněte si samostatnou prezentaci programu!

 

DIGITAL - AUDIO - VIDEO - TV

 

Sortiment zboží byl rozšířen o veškerou značkovou elektroniku na objednávku za velmi zajímavé ceny a to i na splátky - informujte se - pouze na objednávku.

V ceníku také najdete digitální techniku SONY, KODAK,NIKON, CANON, kompletní sortiment THOMSON....