ŠKOLÁK 2 - modifikace PROFESIONÁL

Jak již bylo uvedeno na úvodní straně, tato modifikace je určena výhradně pro potřeby úřadu práce. Existuje však vyjímka, kdy můžete získat i tuto modifikaci. Dodání a cena se řeší individuálně a pouze se souhlasem MPSV ČR.

Pokud si chcete přečíst o historii programu, je tomu tématu věnována samostatná strana.

Program řeší veškeré potřeby Informačního a poradenského střediska (IPS) úřadu práce. Umí data pořizovat, opravovat, sehrávat, prohlížet, hledat podle logických podmínek, které si uživatel může navolit podle svých požadavků (klade důraz na logické myšlení uživatele, protože není nijak omezen a dotaz může specifikovat do největšího detailu) a tisknout v nejrůznějších sestavách. Výstupem jsou sestavy pro žáka (rodiče) s podrobnými informacemi o škole a podrobným výpisem oborů, brožury určené pro širokou veřejnost, pracovní seznamy atd.

K nahlédnutí jsou odpovědi na často kladené otázky (FAQ).

Distribuce dat je ZDARMA ke stažení z Internetu, nebo za manipulační poplatek - po objednání - aktualizace dat přijde až na Váš stůl bezprostředně po každé aktualizaci celostátní aktualizaci.

Modifikace PROFESIONÁL je dodávána v celkem dvou verzích, lišících se přístupem k datům:

  • LOCAL - obsahuje instalaci pouze na jeden počítač, umožňuje veškeré operace s daty,
  • LAN - obsahuje instalaci na server, je to pouze prohlížečka dat s omezenými výstupními sestavami, vhodné zejména pro počítače, určené na úřadech práce pro veřejnost.

Zpět na hlavní stránku!