ŠKOLÁK 2 - modifikace STANDARD

Jak již bylo uvedeno na úvodní straně, tato modifikace je určena pro širokou veřejnost. Uplatnění najde zejména u výchovných poradců na školách, při výuce předmětu Volba povolání, v pedagogicko-psychologických poradnách apod.

Pokud si chcete přečíst o historii programu, je tomu tématu věnována samostatná strana.

Program umí data prohlížet, hledat podle logických podmínek, které si uživatel může navolit podle svých požadavků (klade důraz na logické myšlení uživatele, protože není nijak omezen a dotaz může specifikovat do největšího detailu) a tisknout. Výstupem jsou sestavy pro žáka (rodiče) s podrobnými informacemi o škole a podrobným výpisem oborů.

Komerční verze je také doplněna ZDARMA o:

Distribuce dat je ZDARMA ke stažení z Internetu, nebo za manipulační poplatek - po objednání - aktualizace dat přijde až na Váš stůl bezprostředně po každé aktualizaci celostátní aktualizaci.

Modifikace STANDARD je dodáváno v celkem třech verzích, lišících se v nejen názvem, ale i licenčními podmínkmi. Můžete si vybrat verzi, která Vám nejvíce vyhovuje:

  • MINI - obsahuje instalaci pouze pro jeden počítač - jste oprávněni jej instalovat jednou na jeden pevný disk, jakákoli další instalace je nelegální,
  • MAXI - obsahuje instalaci na jeden server - jste oprávněni jej instalovat na jeden pevný disk jednoho serveru, získáváte možnost přístupu více uživatelů na jednu instalaci (např. počítačová učebna),
  • MIDI -  obsahuje totéž jako MINI a MAXI a navíc si můžete program nainstalovat v libovolném množství v rámci Vašeho subjektu (např. pokud škola vlastní více serverů nebo počítačů vzájemně nepropojrných do jedné čí cíce sítí.

Ceny programu se liší podle verze modifikace STANDARD a jsou přehledně uvedeny v ceníku.

Zpět na hlavní stránku!